כמה דברים שאולי יעניינו אתכם

איך עובד מסך השוואת המחירים באפליקציה?

Close
אנחנו גאים במיוחד בהשוואת המחירים הזו. בפעם הראשונה בישראל ובעולם, אנחנו לא רק מביאים לכם מצרכים, אנחנו מביאים לכם ידע. אנחנו היחידים שמשווים את עצמם למתחרים כל הזמן ומביאים את המידע הזה לכף ידך.

בכל פעם שאתם מעדכנים באפליקציה את רשימת הקניות שלכם, יש אפשרות ללחוץ על הקוביה של עלות ההזמנה, למעלה, ולפתוח מסך שנראה ככה: 
You Saved

במסך הקטן הזה מתגלה חיסכון ענק. עד היום, במעל 95% מההזמנות אצלנו חסכנו ללקוחותינו סכום שנע בין 10 ל-150 ש״ח בכל הזמנה. כשמזמינים כל שבוע, הסכום הזה מתנפח ומגיע לאלפי שקלים רבים בשנה.

אבל איך אנחנו מבצעים את ההשוואה הזו? הנה השיטה המלאה:
1. בכל בוקר של יום חול (לא כולל ימי חג) אנחנו שומרים את המחירים העדכניים של הרשתות המתחרות אצלנו במערכת. הרשתות מחויבות לשתף את מחיריהן באופן שוטף לפי חוק המזון ומדווחות כל יום למשרד הכלכלה, כמו שאפשר לראות בלינק הזה.

2. בכל פעם שאתם מוסיפים פריט חדש לרשימה שלכם באפליקציה, אנחנו משווים אותו במיידי לפריט זהה אצל המתחרים שלנו. אם מצאנו פריט זהה (אותו מספר קטלוגי) אנחנו משווים כאמור בין המחיר אצלנו והמחיר ברשתות המתחרות. אם אנחנו זולים יותר, אנחנו זוקפים זאת לשורת החיסכון האמיתי. אם אנחנו יקרים יותר, אנחנו מפחיתים את החיסכון האמיתי שלנו. הגיוני. לדוגמא, אם ״קורנפלקס של אלופים״ נמכר אצלנו ב-2 ש״ח פחות מברשת המתחרה, שורת החיסכון האמיתי שמוצגת לכם גדלה ב-2 ש״ח, כי חסכנו לכם 2 שקלים. אם אצלנו הקורנפלקס יקר יותר, אנחנו מקטינים את סכום החיסכון האמיתי שלכם אצלנו. מה שפייר, פייר. 

3. את סכום החיסכון האמיתי שאנחנו מציגים למעלה במסך אנחנו מחשבים מול עלות סל הקנייה ברשת הגדולה ביותר כדי להציג השוואה שרלוונטית למספר גבוה של לקוחות. עם זאת, בשם השקיפות, אנחנו מציגים תמיד השוואה ל-2 רשתות מתחרות, ולא רק רשת אחת. 

4. במקרים בהם לא נמצא פריט זהה, לשם ההוגנות אנחנו מנטרלים את הפריט מההשוואה וסופרים אותו כאילו הוא בעל ״חיסכון אפס״.
 
5. גם בפירות וירקות אנחנו משתמשים בציון ״חיסכון אפס״. הסיבה היא שאנחנו עובדים קשה ומתעקשים להביא את הפירות והירקות באיכות הכי גבוהה בישראל במחירים נגישים, אבל לא משנה כמה נתאמץ לא נוכל להשוות את הסחורה שלנו במחיר לרשת שמוכרת סחורה סוג ב׳. לכן, גם בפירות וירקות טריים אנחנו מזינים ״חיסכון אפס״ ומנטרלים אותם כך מן ההשוואה. 

6. חשוב גם להדגיש, כי דמי המשלוח הם מרכיב מאד משמעותי שמשפיע על עלות הסל ועל החיסכון, כמובן. אצלנו המשלוחים הם תמיד חינם, ואצל המתחרים הם עומדים על 30 ש״ח. המשלוח החינמי אצלנו משפיע בהתאמה על החיסכון האמיתי שאנחנו מייצרים בשבילכם, והוא נלקח בחשבון כמובן בהשוואת עלות ההזמנות בינינו ובין הרשתות המתחרות. החיסכון האמיתי שלכם אצלנו תמיד נהנה מה-30 שקלים שחסכנו לכם בכך שאנחנו לא גובים דמי משלוח, וכל המתחרים שלנו כן. 

7. וזה הכל.

איך האפליקציה עובדת בעצם?

האפליקציה המיוחדת שלנו שונה מיתר אפליקציות המשלוחים, והיא מעוצבת כך שתוכלו לנהל בתוכה את רשימת הקניות של הבית והמשפחה. בכל פעם שמגלים כי פריט חסר בבית נכנסים לאפליקציה ומעדכנים את הרשימה במהירות ובקלות. רשימת הקניות שלכם נשמרת ואתם יכולים לעדכן אותה ללא הגבלה. כאשר החלטתם כי הגיע הזמן לקבל את המוצרים החסרים הביתה, לוחצים על הכפתור הצהוב ״לתיאום הגעה״ ומתאמים משלוח. פשוט. המטרה באפליקציה היא ״להוריד לכם מהראש״ את הצורך לזכור מה כל אחד במשפחה רוצה וצריך, ומה כבר הזמנתם שבוע שעבר, ומה עומד להיגמר שבוע הבא, כדי שתוכלו להשקיע את האנרגיה שלכם בדברים יותר מעניינים.

מאיפה מגיעה הסחורה שנמכרת בסופר דופר? ובמיוחד פירות, ירקות ובשר טרי?

הסחורה מגיעה מהספקים, היצרנים והמגדלים המובילים בישראל, כגון תנובה, שטראוס, אסם וכו׳. הפירות והירקות מגיעים כל בוקר ממפיצים מובילים באיזור השרון הצפוני, מתוך מטרה לצמצם ככל שניתן את הזמן והמרחק שעובר בין הקטיף לצלחת. בשר טרי מגיע ארוז כל בוקר.

האם אפשר לסמוך על סופר דופר שתמיד תציע את המחירים הנמוכים ביותר, או שאנחנו חייבים להמשיך להשוות? 

אנחנו מפעילים תוכנה שמשווה כל בוקר את המחירים בכל החנויות, הרשתות ואתרי האונליין בסביבה, ומעדכנת את המחירים אצלנו באפליקצייה כך שסל הקניות תמיד ייצא הזול ביותר, באחריות. אתם מוזמנים לבדוק כמובן, אבל קחו בחשבון שאולי תשתעממו אחרי כמה פעמים.

האם המשלוח הוא באמת חינם? 

לגמרי. 
אפס שקלים. 
לכל החיים. 

כמה כסף אפשר לחסוך במשך שנה אם קונים רק בסופר דופר? 

החל מכמה אלפי ש״ח ועד 10,000 ש״ח בשנה. זה תלוי רק בכם.

למה המשלוחים מגיעים בלי שקיות ניילון ובלי אריזות פלסטיק? 

ידעתם שתעשיית המזון מייצרת פי 12 יותר פליטות גזי חממה מתעשיית התעופה העולמית? ידעתם שיותר משליש מהמזון שמיוצר נזרק לפח? הדרך שאנחנו אוכלים ״אוכלת״ גם את כדור הארץ.

אנחנו בסופר דופר, בעזרתכם, הולכים לעשות את חלקנו ולתקן את תעשיית המזון המקולקלת, וזה מתחיל בפלסטיק וניילון, וממשיך ברכבי שילוח חשמליים, אנרגיה סולארית בסופרמרקט הרובוטי, מיחזור, ועוד.

למה אף פעם אין מבצעים בסופר דופר?

מבצעים בסופר הם פייק ניוז. מעלים ומורידים מחירים כדי לבלבל ולטשטש את העובדה המצערת - שכולם פחות או יותר מוכרים באותם מחירים, יקרים, ולא מוצדקים. השיטה של כולם מבוססת על חוברות קופונים, אחוזי הנחה, מבצעי קנה-קבל, צבירת נקודות: מערכות שלמות של פעילות שלא מייצרות בסוף שום ערך לצרכן. על כל מוצר בהנחה עמוקה, משלמים ביוקר על יתר המוצרים. 
לכן, בסופר דופר עושים EDLP - every day low price. המחירים אצלנו מתייצבים סביב הנמוך ביותר האפשרי, ונשארים שם, בלי טריקים ובלי אותיות קטנות. ככה תוכלו לראות בשקיפות ובקלות שאנחנו יותר זולים מכולם.